FAQ

Začneme osobným stretnutím
Každý biznis je jedinečný a preto preferujeme osobné stretnutie, na ktorom si vypočujeme vaše požiadavky, predstavy a prejdeme si potrebné veci k vytvoreniu vašej novej webstránky. Odporučíme vám najvhodnejšie riešenia pre vaše podnikanie. Odporučíme Online kurzy, ktoré naštartujú vaše podnikanie a zároveň vás vyškolia na vyššiu úroveň znalostí.

Pošlete nám potrebné informácie a dokumenty
Po osobnom stretnutí nám osobne, alebo elektronicky zašlete informácie potrebné na vytvorenie vašej web stránky ako je názov spoločnosti, logo, potrebné texty po korektúre, obrázky, aké služby poskytujete a vaše kontaktné údaje.

My vám vytvoríme webstránku
My v tejto ďalšej fáze vytvoríme pre vás vašu novú webstránku na základe vami dodaných podkladov a informácií. Ak by nám nebolo niečo jasné, budeme to s vami konzultovať.

Ak je webstránka hotová
Najneskôr do 3-5 pracovných dní od dodania všetkých potrebných informácií sme s prácou hotoví. Následne vám pošleme odkaz, na ktorom si môžete svoju novú webstránku pozrieť online. Keď bude všetko v poriadku, sme radi, že ste sa stali našim novým spokojným klientom.


Zameriavame sa na Reklamnú činnosť, Online a Individuálne kurzy. Poskytujeme aj tvorbu web stránok pre malých a stredných podnikateľov. Po samotnom vyhotovení stránky by mal podľa nás dostať každý klient automaticky tieto výhody:


Vždy sa máte na koho obrátiť
Spustením vašej webstránky to u nás nekončí, kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť s vašimi požiadavkami a otázkami. Poskytujeme servis 24/7 v týždni.


Neplatíte už žiadne mesačné poplatky
Po odovzdaní a spustení vašej novej webstránky už u nás nemusíte platiť žiadne mesačné poplatky a malé úpravy ako zmena kontaktu, alebo aktualizácia, či pár fotiek je pre nás samozrejmosťou.


Veľmi nízke vstupné náklady
Vytvorenie webstránky u nás začína osobnou konzultáciou a následne sa dohodne cena, podľa požiadaviek klienta a náročnosti na vyhotovenie. To znamená, že nová web stránka bude pre vás finančne dostupná a jej návratnosť takmer okamžitá.


Rýchle spustenie web stránky
Vaša web stránka bude pripravená a spustená  do 3 pracovných dní od zaslania všetkých podkladov. Všetko je konzultované online, alebo osobne s klientom.


Všetko pod jednou strechou
Registrácia domény, webhostingu, vytvorenie web stránky a následný servis. O to všetko sa vám s radosťou postaráme my. A vy sa môžete s radosťou venovať svojej práci a profitovať.